Praetorians

Forum Sojuszu PRAETORIANS - Ikariam, świat Epsilon


#1 2009-04-22 00:03:13

ciocia_frania

Persona Nongrata

648914
Zarejestrowany: 2008-09-29
Posty: 41
Punktów :   

PRO

dostalam cos takiego - nie wiem czy sojusz ten wart jest zachodu by podpisywac z nim traktat pokojowy - a co z ewentualnymi farmami? ;-) - ale daje pod rozwage i dla informacji:

Przemo_79       Zapytani o sojuszniczy traktat pokojowy      Czaniec City [68:81]      22.04.2009 0:03:05
Przemo_79 chce podpisać z Tobą traktat pokojowy i napisał następującą wiadomość: Witam
Myślę iż traktat pokojowy może przynieść więcej dobrego niż złego obu stroną pozdrawiam



___
być może, jak twierdzi filozof, nie ma żadnej łyżki, choć teza ta nasuwa pytanie, dlaczego istnieje idea zupy...

Offline

 

#2 2009-04-22 08:45:48

Nihilista

Persona Nongrata

Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2008-06-14
Posty: 41
Punktów :   
WWW

Re: PRO

Traktaty pokojowe widze z sojuszami z ktorymi mamy najwiecej podpisanych traktatów dóbr kulturowych, handlowych itd sumarycznie. z PRO mamy tylko 6 kulturek w porownaniu np do GW ktorego liczba ogolnych traktatow wynosi 63 :]


Move the head, destroy the brain

Offline

 

#3 2009-04-22 10:40:52

ciocia_frania

Persona Nongrata

648914
Zarejestrowany: 2008-09-29
Posty: 41
Punktów :   

Re: PRO

co do GW - to juz Wasza wina, to Wy bylisci w GW i przez to zawyzcie nam srednia podpisanych kulturek z tym sojkiem ;-)

kto tam jest dypolmata? moze podpiszemy z nimi pokojowke? chcesz na chwile dypolomate, to wyslesz propo i bedize sprawa zalatwiona



___
być może, jak twierdzi filozof, nie ma żadnej łyżki, choć teza ta nasuwa pytanie, dlaczego istnieje idea zupy...

Offline

 

#4 2009-04-22 16:22:44

JarasKrot

Consul Praetoria

3660122
Zarejestrowany: 2009-04-17
Posty: 9
Punktów :   

Re: PRO

No ja moge napisac jeszcze do COA co do pokojowego...

Offline

 

#5 2009-04-22 17:02:09

ciocia_frania

Persona Nongrata

648914
Zarejestrowany: 2008-09-29
Posty: 41
Punktów :   

Re: PRO

GW i COA - z nimi warto miec pokojowki :]
wiec jesli mozecie cos w tym kierunku zrobic to poprosze ;-)


a jeszcze dla porządku...

JarasKrot       Wiadomość do sojuszu      Siarix [62:89]      22.04.2009 16:35:30
Czytać od dołu


bo po surowce nie jedziesz - bo ma ich tyle coby kot napłakał
a walka dla walki niewart zawsze może trafić się ciekawszy cel
pisałem do was o traktat pokojowy - myślę że dziś przyjdzie decyzja i mam nadzieje że pozytywna bo największa cześć naszego sojuszu jest tak gdzie wasz i to może owocować naprawdę dobrą współpracą.
Jesteśmy może niezbyt wielcy ale może i my się kiedyś wam przydamy.
Mając nadzieję że cię przekonałem z góry serdecznie dziękuję i pozostaje twoim dłużnikiem
jak możesz namówić waszego dyplomatę na ten traktat pokojowy to za wstawiennictwo też wielkie dziękuję
pozdrawiam

P.S. czemu tak naprawdę atakowałeś bobka?
nie masz czasem wolnych kulturowych ?


22.04.2009 16:21 gracz JarasKrot napisał::
> Witam,
> dlaczego miał bym to robić???
>
> ___________________________
>
> Wojna to nie statystyki tylko ludzie...
>
>
> 22.04.2009 16:19 gracz Przemo_79 napisał::
> > witaj
> > jak to możliwe piszę z prośbą o wstrzymanie ataków na członków sojuszu PRO.
> > z góry serdecznie dziękuję
> > pozdrawiam
> > dyplomata sojuszu PRO
> > Przemo_79

JarasKrot       Wiadomość do sojuszu      Siarix [62:89]      22.04.2009 16:36:56
a teraz adnotacja
Nie potrzebne nam zadne pokojowe z sojuszami słabszymi od nas poniewaz ogranicza nam to osoby do famienia i tyle o tym mysle



___
być może, jak twierdzi filozof, nie ma żadnej łyżki, choć teza ta nasuwa pytanie, dlaczego istnieje idea zupy...

Offline

 

#6 2009-04-22 23:24:17

Nihilista

Persona Nongrata

Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2008-06-14
Posty: 41
Punktów :   
WWW

Re: PRO

Dobrze ,zagadam do -GW-. Nie pamietam kto byl Dyplomata
A tutaj wykaz sojuszy z  ktorymi mamy najwiecej traktatow ogolem:
-GW- 75
COA 34
UC 29
M_W 27
GPS 15
UPAN 14 ;p
GV 13


Move the head, destroy the brain

Offline

 

#7 2009-04-22 23:36:17

ciocia_frania

Persona Nongrata

648914
Zarejestrowany: 2008-09-29
Posty: 41
Punktów :   

Re: PRO

hehe nazbieralo sie nam przez te 'lata' tych sojuszy w kulturkach ;-)

btw na stronie zewnetrznej -GW- widnieje, ze dyplomata jest meg_robaczek - mowi Ci to cos?



___
być może, jak twierdzi filozof, nie ma żadnej łyżki, choć teza ta nasuwa pytanie, dlaczego istnieje idea zupy...

Offline

 

#8 2009-04-23 00:02:15

Nihilista

Persona Nongrata

Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2008-06-14
Posty: 41
Punktów :   
WWW

Re: PRO

z tego co pamietam malo aktywny gracz, szczegolnie podczas wojny. Moze dotrze do niego wiadomosc ;p


Move the head, destroy the brain

Offline

 

#9 2009-04-23 22:05:06

ciocia_frania

Persona Nongrata

648914
Zarejestrowany: 2008-09-29
Posty: 41
Punktów :   

Re: PRO

no, troche sobie z Przemo dyskutuje... i to co na razie mam to wklejam :]
kurcze to jak rozmawiac z piecolatkiem ;-)

ja:
nie jestesmy w tym samym sojuszu...

pzdr

23.04.2009 18:42 gracz Przemo_79 napisał::
> od tego zawsze się zaczyna
> dlatego u nas w sojuszu jest zasada że nie atakujemy członków innych sojuszy (powiedzmy oprócz sojuszy jednoosobowych)
> bo to tak jest atakuje jeden jednego potem drugi pomaga i jest wojna pomiędzy sojuszami!
> pozdrawiam
>
>
> 23.04.2009 18:18 gracz Mikron napisał::
> > czy ja wiem czy to ataki sojuszu -P- na sojusz PRO, raczej ataki jednego gostka na drugiego gostka, nie popadajmy w megalomanie :]
> >
> > pzdr
> >
> >
> > 22.04.2009 18:24 gracz Przemo_79 napisał::
> > > witaj
> > > a możesz mi odpowiedzieć czym są spowodowane ataki sojuszu -P- na sojusz PRO bo niespecjalnie wiem
> > > zawsze jest jakiś powód
> > > pozdrawiam
> > >
> > >
> > > 22.04.2009 18:19 gracz Mikron napisał::
> > > > Mikron odmówił traktatu pokojowego z Tobą i napisał następującą wiadomość: Witam
> > > > Jako że pomysł podpisania traktatu pokojowego nie przeszedł jednogłośnie na kworum sojuszowym, śpieszę poinformować, że na razie nie podpiszemy z Wami tegoż traktatu.
> > > >
> > > > pozdrawiam
> > > > dyplomata -P-
> > > >
> > > >
> > > > 22.04.2009 0:03 gracz Przemo_79 napisał::
> > > > > Przemo_79 chce podpisać z Tobą traktat pokojowy i napisał następującą wiadomość: Witam
> > > > > Myślę iż traktat pokojowy może przynieść więcej dobrego niż złego obu stroną pozdrawiam
> > > > >



___
być może, jak twierdzi filozof, nie ma żadnej łyżki, choć teza ta nasuwa pytanie, dlaczego istnieje idea zupy...

Offline

 

#10 2009-05-05 18:47:57

ciocia_frania

Persona Nongrata

648914
Zarejestrowany: 2008-09-29
Posty: 41
Punktów :   

Re: PRO

historii z PRO i Przemkiem ciag dalszy... temat bobek wciaz aktualny ;-)

wiaodmosc od Przemo:

Przemo_79       Dyplomacja      Czaniec City [68:81]      04.05.2009 12:36:22
Przemo_79 z sojuszu Covenant of Pro napisał następującą wiadomość: Witam dyplomato sojuszu Praetorians !
Piszę do Ciebie jako dyplomata sojuszu PRO
Mam małą prośbę od wczoraj członkowie waszego
sojuszu atakują jednego z aktywnych członków sojuszu PRO
czy istnieje możliwość jakichkolwiek negocjacji odnośnie zaprzestanie
tych ataków, proszę tym bardziej iż akurat jesteśmy teraz w stanie wojny z jednym z sojuszy i straty wojska są teraz dla nas dużym problemem.
Jak możesz poproś w moim i bobka imieniu o zaprzestanie ataków na
członków sojuszu PRO.
Z góry serdecznie dziękuję
Pozdrawiam
Przemo_79
dyplomata sojuszu PRO

moja odpowiedz, ktora zem dzis wysmarowala:

Witam

Z tego co mi wiadomo, moi sojusznicy obiecali przerwac na razie ataki na waszego gracza. Poddaje jednak pod rozwage, jakie towary i po jakiej cenie wystawia sie na bazarze... niektorym moga sie pewne cyferki nie spodobac i moga sie poczuc dotknieci/zbulwersowani/zdenerwowani... a jak wiadomo nerwy moga latwo puscic, szczegolnie kiedy wiosna w pelni...

Skoro w temacie bazaru jestesmy, nie wiem czy wiesz (tak miedzy nami dyplomatami), ze od 11 maja male zmiany, podaje link do tematu, jesli go jeszcze nie znasz:
http://board.ikariam.pl/index.php?page= … post667497
warto poczytac - na przyszlosc...

A w temacie wojny - co to za wojna z sojuszem, ktory liczy sobie jedynie 2 czlonkow? 30 do 2, malo rycerskie, ale to tylko moje zdanie...

z dyplomatycznym pozdrowieniem
dyplomata -P-

:]

ciekawe czy cos odpisze hehe i wcale nie obiecalam, ze przestaniemy atakowac, tylko ze na razie przerwiemy ataki

Edit:
odpisal:

Przemo_79       Wiadomość      Czaniec Mały [68:83]      05.05.2009 21:45:52
serdeczne dzięki
odnośnie forum już się biorę za czytanie
pozdrawiam

P.S. Nie miałem wyjścia musiałem tą wojnę rozpocząć gracz "to ja " atakował miasto należące do sojuszu PRO prosiłem błagałem i nic. Myślałem że jak im wojnę wypowiemy to coś zmieni a on jeszcze bardziej bezczelny. Ale silni byli mieli w dwójkę 15tys generalskich. Trudno ja też wolę bez wojny.

jakies strasznie infantylne wyjasnienie, zastanawiam sie, czy ta liczba w nicku Przema, czyli 79, to rocznik? jesli tak, to malo chlopak rozgarneity jak na 30 lat :]



___
być może, jak twierdzi filozof, nie ma żadnej łyżki, choć teza ta nasuwa pytanie, dlaczego istnieje idea zupy...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pceresistance.pun.pl www.cs-knajpa.pun.pl www.psychoterapia.pun.pl www.jinchuurikiteam.pun.pl www.naruto0game.pun.pl