Praetorians

Forum Sojuszu PRAETORIANS - Ikariam, świat Epsilon


#1 2009-04-19 18:00:53

ciocia_frania

Persona Nongrata

648914
Zarejestrowany: 2008-09-29
Posty: 41
Punktów :   

NOR - Niepokorni

to jest kopia wiadomosci od kolesia z NOR:

Lord Korsarz       Dyplomacja      Poland-Portugal [69:42]      19.04.2009 16:50:46

Lord Korsarz z sojuszu Niepokorni napisał następującą wiadomość: Witam!

Codziennie atakujecie naszych członków! Jeżeli ataki nie ustaną będziemy zmuszeni interweniować!

Pozdrawiam i radzę pomyśleć

to co z tym fantem?



___
być może, jak twierdzi filozof, nie ma żadnej łyżki, choć teza ta nasuwa pytanie, dlaczego istnieje idea zupy...

Offline

 

#2 2009-04-19 18:31:32

Nihilista

Persona Nongrata

Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2008-06-14
Posty: 41
Punktów :   
WWW

Re: NOR - Niepokorni

To żaden fant. Po prostu przyjeli do siebie nasze farmy. To chyba nie powod zeby rezygnowac. A poza tym spojrzcie gdzie pozostali gracze NOR sa. Najblizszy gracz odemnie jest oddalony o 19h z tego co pamietam, inni o ponad dzien drogi - mowa o graczach z duza iloscia pkt w generalach. Wiec raczej beda stratni wysylajac tak daleko wojo. Zreszta wojna z UPAN wiele nas nauczyla jesli chodzi o dzialania wojenne takze taki NOR moze nam naskoczyc ;p


Move the head, destroy the brain

Offline

 

#3 2009-04-19 22:54:49

ciocia_frania

Persona Nongrata

648914
Zarejestrowany: 2008-09-29
Posty: 41
Punktów :   

Re: NOR - Niepokorni

ja nie mam z tym problemu ;-) tylko chce sobie naszykowac odpoweidz do ich dyplomaty czy kto tam do mnie napisal ;-) tak zeby im przy okazji poszlo w piety, bo mi sie ton wypowiedzi sredni spodobal, zwlasza ostatnie stwierdznie... 'radze pomyslec' no wiec mysle ;-)

i pozwole sobie zacytwac chlopaki Wasze posty z ikariamu - dla pamieci ;-) glownei dla mnie

Nihilista       Wiadomość do sojuszu      Arkona [62:89]      19.04.2009 18:22:15
Juz od dawna Luis i Damianek sa naszymi farmami. Nie bez powodu wywalono go z sojuszu -GW- i UPAN. Sojusz NOR duzo straci na przyjeciu tych dwoch graczy ktorzy nie moga zadbac o bezpieczenstwo swoich miast [brak rozbudowanych kryjowek, magazynowanie surowcow i czekanie nie wiadomo na co] i napewno nie pomagaja innym. Z doswiadczenia wiem ze ten gracz raczej nie jest sklonny do gry zespolowej a tylko szuka schronienia pod skrzydlami innych sojuszach. Dolaczyli do nich tylko dlatego zeby szukac schronienia. Jezeli chca atakowac - prosze bardzo. Z UPAN poradzilismy sobie bedac w GW z garscia naszych ktorzy obecnie sa w tym sojuszu to i z NOR poradzimy.

Chca miec spokoj - niech wywala damianka i luisa ze swojego sojuszu. Ani ja a tym bardziej Jaraskrot nie myslymi o opuszczeniu ich miast ani na chwile.

JarasKrot       Wiadomość do sojuszu      Siarix [62:89]      19.04.2009 19:44:08
My na pewno nie zaprzestaniemy atakow bo tak jak pisze Nihilista to sa nasze farmy nie od dzisiaj wiec prosze bardzo mogą sobie interweniować niech wypowiedza nam wojne i okaze sie kto jest lepszy

#########################


a teraz to, co odpisalam kolesiow z NOR:

Witam
Mam wrazenie, ze probowales nam grozic w swojej wiadomosci, ale to chyba mylne wrazenie, prawda?
Poszlismy za Twoja rada i 'pomyslelismy' - sprawa ma sie nastepujaco...

Gdy sie kogos nowego przymuje do sojuszu, nalezy wczesniej sprawdzic czy jest godnym zaufania graczem, czy potrafi wspolpracowac i najwazniejsze - czy nikomu nie zalazl za skore, a w Waszym sojuszu szuka jedynie schronienia, bo w poprzednim juz go nie chcieli...
Nie dziw sie, ze niezaleznie w jakim by nie byli ci gracze sojuszu, czy w GW czy w UPAN, czy gdziekolwiek indziej, pewne sprawy poprostu sie zalatwia. Totez w imieniu osob atakujacych informuje, ze nie zaprzestaniemy atakow, gdyz konflikt siega dalej niz Wasz sojusz. Jesli chcesz miec spokoj w swoim sojuszu, to mala sugestia - pozbadz sie tych dwoch konkretnych graczy jak najszybciej, chyba ze tak sie z nimi zzyles, wtedy rob jak uwazasz.

Mam nadzieje, ze sprawa zostala nakreslona jasno.

pozdrawiam, a slowa me proponuje wziac pod rozwage
dyplomata -P-

***
Lord Korsarz       Dyplomacja      Poland-Portugal [69:42]      19.04.2009 16:50:46
Lord Korsarz z sojuszu Niepokorni napisał następującą wiadomość: Witam!

Codziennie atakujecie naszych członków! Jeżeli ataki nie ustaną będziemy zmuszeni interweniować!

Pozdrawiam i radzę pomyśleć



___
być może, jak twierdzi filozof, nie ma żadnej łyżki, choć teza ta nasuwa pytanie, dlaczego istnieje idea zupy...

Offline

 

#4 2009-04-20 21:02:27

JarasKrot

Consul Praetoria

3660122
Zarejestrowany: 2009-04-17
Posty: 9
Punktów :   

Re: NOR - Niepokorni

Bardzo dobra odpowiedz niech sobie pomysla a my sobie po atakujemy damianka i luisa hehe

Offline

 

#5 2009-05-12 16:50:53

Nihilista

Persona Nongrata

Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2008-06-14
Posty: 41
Punktów :   
WWW

Re: NOR - Niepokorni

Okej ja tutaj widze u siebie w podgladzie ze mamy z nimi pokojowy traktat podpisany, to jak z luisem bedzie ?


Move the head, destroy the brain

Offline

 

#6 2009-05-14 22:12:02

ciocia_frania

Persona Nongrata

648914
Zarejestrowany: 2008-09-29
Posty: 41
Punktów :   

Re: NOR - Niepokorni

nigdzie nic nie mamy podpisane, a to byl w sumie jeden wielki bug, ktory udalo mi sie odkrecic, swoja droga ciekawe jak w nowej wersji bedzie wygladalo podpisywanie i zrywanie traktatow wszelakich....

no i przypomnialam sobie dzieki temu o co chodzilo z luisem i ze to ten od damianka - czyli CI, ktorzy uciekli pod skrzydla nowego sojuszu.... :]



___
być może, jak twierdzi filozof, nie ma żadnej łyżki, choć teza ta nasuwa pytanie, dlaczego istnieje idea zupy...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pceresistance.pun.pl www.naruto0game.pun.pl www.gra-wladca-pierscieni.pun.pl www.cs-knajpa.pun.pl www.jinchuurikiteam.pun.pl